NL EN DE FR PL RU

Contact

Receptie
Stephanie Klumper
T  +31 (0)74 349 46 66
E  s.klumper@lesscher4wd.nl

Verkoop / Inkoop
Marcel Lesscher
T  +31 (0)74 349 46 66
E  marcel@lesscher4wd.nl

Rene Aalders
T  +31 (0)74 349 46 66
E  r.aalders@lesscher4wd.nl

Administratie
Elise Lesscher
T  +31 (0)74 349 46 66
E  e.lesscher@lesscher4wd.nl

Werkplaats
Alex Wassink
T  +31 (0)74 349 47 65 
E  a.wassink@lesscher4wd.nl

Schadeherstel
T  +31 (0)74 349 47 39
E  magazijn@lesscher4wd.nl

Magazijn
T  +31 (0)74 349 47 39
E  magazijn@lesscher4wd.nl

Lesscher 4WD B.V. 
Bornsestraat 34, 
7597 NE Saasveld

T  +31 (0)74 349 46 66 
F  +31 (0)74 349 45 69 
E  info@lesscher4wd.nl

KvK: 06065474 
BTW nr.: NL 8002.58.101.B.01
IBAN: NL93INGB0650789970
BIC: INGBNL2A

Bekijk hier een routebeschrijving >

 OPENINGSTIJDEN

Verkoop (showroom)
Maandag t/m Vrijdag: 09.00 - 18.00 uur
Zaterdag: 09.00 - 16.00 uur

Uiteraard kunt u op afspraak ook op afwijkende tijden bij ons terecht. 

Werkplaats en Magazijn
Maandag t/m Vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
Zaterdag: 09.00 - 12.30 uur